Federatia Agro-star 2022 a organizat in perioada 6-8 mai 2026 lucrarile Consiliului National. Au onorat invitatia dl Daia Petre fost ministru al agriculturii, Ciprian Vacaru secretar de stat in ministerul muncii, Francisc Gall secretar de stat in ministerul muncii si online Florian Marin reprezentantul BNS in CESE european.
Liderii sindicatelor afiliate au analizat efectele crizei politice si sociale, strategia federatiei dupa numirea noului guvern precum si implentarea celor 2 proiecte europene pentru consolidare sindicala accesate de SNApia si Sind-Madr.
Federatia Agro-star 2022 este reprezentativa la nivelul sectorului agricol si grup de unitati din cadrul Madr.








![]()
