Federaţia Agro-Star 2022: Aşa-zisa „reformă” a administraţiei publice loveşte în angajaţii care asigură gestionarea fondurilor europene
Redacția 9 septembrie 0 comentarii foto G4Food Federaţia Agro-Star 2022 denunţă „modul haotic şi nedrept” în care Guvernul alege să organizeze aşa-zisa „reformă” a administraţiei publice, prin care angajaţii care asigură gestionarea fondurilor europene sunt cei mai afectaţi. „În loc să combată…
![]()